Kapela PVRIS to rozpálí v Lucerna Music Baru

PVRIS, Aerodrome 2018 | Foto: Michael Klemm, MonsterMusic

Energická pop-rocková kapela PVRIS je skutečnou svěží senzací ze Spojených států. Frontmanka Lyndsey Gunnulfsen do své tvorby nápaditě míchá synth-pop a elektropop a do živého vystupování vnáší organickou živelnost. Již na konci dubna 2024 se kapela PVRIS ukáže i v pražském Lucerna Music Baru!

Američanka Lyndsey Gunnulfsen, která si nechává říkat také Lynn Gunn, nejen že zpívá, ale také hraje na celou řadu nástrojů, a tak se jí tím spíše daří skládat svěží multižánrové songy pro svou kapelu PVRIS. Ta vznikla roku 2012 a doposud vydala čtyři rozmanitá řadová alba. Poslední má jméno Evergreen a ještě se na něm nestihl usadit prach, neboť vyšlo teprve loni. Kapela si v České republice udělala dobré jméno jako předskokan slavnějších Fall Out Boy nebo na festivalu Aerodrome 2018 a již zanedlouho se v Praze představí v hlavní roli.

Čtěte také: Na Rock for People 2024 se blýskne Keanu Reeves a kapela Dogstar

Kapelu na místě činu podpoří americká písničkářka Scene Queen, která se ve své tvorbě nebojí zapojit také prvky metalcore. Koncert se uskuteční v pražském Lucerna Music Baru již 29. dubna 2024. Vstupenky jsou k mání v síti GoOut a také na stránkách musicbar.cz.


Napište komentář

Michal Tykva
O Michal Tykva 404 Článků
Narozen 1999 v Kolíně, nyní si užívám rozmanitého studia na FHS UK a především ještě rozmanitějšího světa muziky