Kapitán Demo míří do Lucerna Music Baru

Kapitán Demo, Rock for People 2018 | Foto: Filip Dušek, MonsterMusic

Na čtvrté řadové album česko-italského ropného magnáta se snáší chvála ze všech stran. Čerstvé pecky jako Kouzlo nebo Zlatíčka tak znovu zazní v Praze, a to už 12. března.

Za postavou Kapitána Dema stojí hudebník Jíří Burian, známý z kapel Southpaw nebo Republic Of TwoV pozici nejtlustší české celebrity se zaměřuje na satirické a humorné texty, kterými celá loňská deska Mladí v trapu jen překypuje. Díky tomu si vysloužil hned tři nominace na cenu Anděl, a to singlem a klipem Zlatíčka a jako sólový interpret.  

Čtěte také: Česko-italský ropný magnát Kapitán Demo láká klipem Zlatíčka na nové album

Právě poslední album pokřtil Kapitán Demo ve vyprodaném Roxy na konci minulého roku, ale s další show nenechal Prahu dlouho čekat. Populární trendsetter přijede totiž rozdávat optimismus a lásku do Lucerna Music Baru již 12. března 2019. Vstup na show je omezen věkem a lístky lze zakoupit na webu Objevte Více.  


Napište komentář

Václav Pilka
O Václav Pilka 275 Článků
Jsem absolvent literární tvorby a hudba je pro mě obrovská část života. Protože ale nikde nehraju, tak o ní alespoň píšu. Žánrově se skoro vůbec nevymezuju, takže mám rád třeba Enter Shikari, Architects, Charli XCX, Little Simz, Pussy Riot nebo The 1975. Vedu mimo jiné i portál o méně populárních interpretech justlisten.cz