Zemřel Keith Flint, zpěvák skupiny The Prodigy

Keith Flint, The Prodigy | Zdroj: news.sky.com

Hudební svět opustila další legenda. Frontman britské kapely The Prodigy byl nalezen mrtvý ve svém domě v Essexu. Bylo mu pouhých 49 let.

Příčina smrti anglického umělce je zatím neznámá. Policie našla tělo Keitha Flinta v jeho domě v Dunmoaw v hrabství Essex, kde byl následně prohlášen za mrtvého. Podle původních zpráv se ale nejednalo o násilnou smrt a s dalšími informacemi se nyní čeká na pitevní zprávu.

Podle Instagramu samotné kapely a prohlášení člena Liama Howletta však spáchal Flint zřejmě sebevraždu. „Nemohu uvěřit, že to říkám, ale náš bratr Keith si o víkendu vzal život. Jsem naprosto šokovaný, nasraný, zmatený a zdrcený,” napsal Liam v instagramovém příspěvku.

Čtěte také: Druhý den Rock for People ovládli Prodigy, Marmozets a fanoušci v kostýmech

The Prodigy se dostali do povědomí svou ikonickou písní Firestarter v roce 1996. V čele s Keithem Flintem se u nás představili v průběhu let několikrát, naposledy s albem No Tourists na minulém ročníku Rock for People.


Napište komentář

Václav Pilka
O Václav Pilka 275 Článků
Jsem absolvent literární tvorby a hudba je pro mě obrovská část života. Protože ale nikde nehraju, tak o ní alespoň píšu. Žánrově se skoro vůbec nevymezuju, takže mám rád třeba Enter Shikari, Architects, Charli XCX, Little Simz, Pussy Riot nebo The 1975. Vedu mimo jiné i portál o méně populárních interpretech justlisten.cz