Kasabian budou druhou hvězdou pražského Metronome

Kasabian | Zdroj: facebook.com

Druhý ročník pražského festivalu Metronome se nemilosrdně blíží a zatímco ještě v loňském roce jsme se dozvěděli o hlavním headlinerovi, dnes jsme se dočkali ohlášení i další velké hvězdy. A tou nebude nikdo jiný než britští zástupci alternativního rocku, Kasabian.

Metronome Festival, na nějž se loni podařilo organizátorům přilákat i kmotra punku Iggyho Popa a hvězdné Foals, nebude s rokem 2017 o nic slabší. Kasabian stihli svou účast na festivalu oznámit ještě před samotnými organizátory a můžeme s nimi tak počítat jako s druhým headlinerem letošního, teprve druhého ročníku.

Budou tak sekundovat bývalému baskytaristovi populárních The Police, Stingovi, který k nám přijede živě představit své nové album 57th & 9th. Jakých dalších interpretů se 23. a 24. června letošního roku na pražském Výstavišti ještě dočkáme, to zatím není jasné, stejně jako loni se ale bezpochyby můžeme těšit na mix různorodých žánrů rozmístěných po několika stageích, ze kterých si vybere téměř úplně každý.


Napište komentář

Jiří Růžek
O Jiří Růžek 297 Článků
Milovník rock'n'rollu, nadšenec do žurnalistiky a student mezinárodních teritoriálních studií na FSV UK. Mezi mé oblíbené interprety se řadí Motörhead, Slash, David Bowie, Jack White, Billy Talent a obrovská spousta dalších, sám pak hraji na bicí a elektrickou kytaru a ve zbytku volného času rád cestuji všude, kde to jde.