Good Charlotte přivezou své nové album i do Prahy

Good Charlotte | Foto: Alyssa Howell

Americká pop-punková legenda Good Charlotte vyráží se svým albem Youth Authority do Evropy a nezapomněli ani na české fanoušky, kterým se představí v červnu v pražském Foru Karlín.

Good Charlotte jsou prostě klasika. Právem patří k největším jménům americké pop-punkové scény. Alba jako The Young and the Hopeless, nebo The Chronicles of Life and Death jsou v pop-punkové historii dodnes považovány za jedny ze zásadních alb počátku 21. století. O to větším zklamáním bylo, když kapela v roce 2011 oznámila pauzu na dobu neurčitou.

Nakonec ale vše dobře dopadlo a kapela se minulý rok vrátila s novým albem Youth Authority a novou chutí koncertovat.  Nyní Good Charlotte konečně po dlouhých letech vyráží také do Evropy a nezapomněli ani na české fanoušky.

Čtěte také: Good Charlotte hlásí návrat

Good Charlotte se představí 16. června 2017 v pražském Foru Karlín. Vstupenky půjdou do prodeje již tento pátek 27. ledna 2017 od 11 hodin v síti Ticketportal.


Napište komentář

David Fischböck
O David Fischböck 166 Článků
Bydlím v Českém Krumlově. Studuji anglický a německý jazyk na pedagogické fakultě v Českých Budějovicích. Miluju hudbu a hraju na kytaru. Moje nejoblíbenější kapely jsou: Green Day, Blink - 182, AFI, Placebo, MCR, Fall Out Boy...