Koncertní atmosféru kapely Jelen zachycuje nový klip

Vlčí srdce tour 2016 | Foto: Jiří Štarha

Kapela Jelen zakončila třetí rok své aktivní existence ve velkém stylu. 3. prosince 2016 beznadějně vyprodaným koncertem ve Velkém sále pražské Lucerny. Turné Vlčí srdce vidělo v patnácti městech 15 000 návštěvníků. Stejnojmenné album se stalo platinové.

Pro velký zájem fanoušků se kapela Jelen rozhodla přidat další koncerty na jaře 2017. Zároveň s tím zveřejnila živé video písni Pohanská s hostující zpěvačkou Vu Thao Chi, která zachycuje atmosféru podzimního turné.

„Když se mi ozvala kapela Jelen s tím, že viděla na internetu mé amatérské video, a jestli bych s nimi nezkusila nazpívat duet, bylo to jako sen. Díky spolupráci s Jelenem se mi otevřel nový hudební svět, který mě neuvěřitelně inspiroval. Začala jsem pracovat na vlastních písních, naučila se na hudební nástroj. Ani v nejbláznivějších představách by mě nenapadlo, že jednou budu stát před vyprodanou Lucernou a zpívat s partou kluků, která mi změnila život. Díky jim za to,“ říká talentovaná zpěvačka vietnamského původu Vu Thao Chi.

Hosty i na druhé části turné zůstávají Kateřina Marie Tichá a beskydský muzikant David Stypka s kapelou Bandjeez.

Čtěte také: Vlčí srdce tour kapely Jelen nabídne dalších 15 zastávek

Režie videoklipu se ujal Ondřej Kudyn. Záznam byl pořízen v Kulturním domě Ostrov v Havlíčkově Brodě.


Napište komentář

Markéta Koloničná
O Markéta Koloničná 376 Článků
Miluji léto a festivalovou atmosféru! ☼ Live koncerty jsou události, jež mě naplňují energií a MonsterMusic mi dává příležitost se s vámi podělit o pojmy s dojmy.