KAYTRANADA a Aminé přichází se singlem 4EVA a oznamují společný projekt KaytrAminé

KaytrAminé | Zdroj: youtube.com

Renomovaný producent KAYTRANADA a podobně proslavený rapper Aminé odtajnili svou plánovanou desku, jejíž první singl 4EVA již stihli pokřtít na americké Coachelle i videoklipem.

Američtí umělci KAYTRANADA a Aminé už spolupracovali na vícero písních, například YeYe, La Danse Not at All, nebo se potkali i na tracku kolegy Rejjieho Snowa Egyptian Luvr. Nyní se ale rozhodli věnovat kolaboraci celou desku pod společným jménem KaytrAminé. První píseň s tanečním nádechem, pro KAYTRANADU vlastně typickým až značkovým, nese název 4EVA a můžete na ní zaslechnout i dalšího významného producenta a zpěváka Pharrella.

TIP REDAKCE: M83, slowthai nebo Fall Out Boy. Nová březnová alba, jejichž interpreti nás brzy navštíví

Propracované doprovodné vizuály jsou silnou parketou obou dvou umělců a ani klip k úvodní písni v tomto ohledu nezklamal. Užijte si barevné a trochu surrealistické scény níže a společně s námi doufejte, že se brzy dočkáme dalších i celé slíbené desky!


Napište komentář

Kateřina Fuková
O Kateřina Fuková 350 Článků
Mám spoustu kamarádů, co sní o životě na pódiu, ať už chtějí hrát svoje písničky, nebo číst svou poezii. Já bych však nic nevyměnila za to být na té druhé straně, pod pódiem, nebo se sluchátky v uších, všemi smysly nasávajíc tu božskou atmosféru a to, že se o ty pocity pak mohu i s někým podělit, je tou nejsladší třešničkou na dortu.