KISS a ZZ Top budou headlinery druhého ročníku Prague Rocks

KISS | Foto: Jen Rosenstein

Letošní akce Prague Rocks do přivedla do Prahy hvězdy jako Ozzy Osbourne a Hollywood Vampires v čele s Alice Cooperem a Johnnym Deppem. Příští rok se můžeme těšit na KISS a ZZ Top.

KISS jsou jednou z nejznámějších a nejvlivnějších rockových kapel všech dob. Skupina, která v roce 2014 vstoupila do Rock & Rollové síně slávy, vydala 44 alb a prodala po celém světě více než 100 milionů desek. Kariéra kapely, jejíž koncerty jsou dokonalým zážitkem, je poznamenána rekordně navštěvovanými koncertními šňůrami po celém světě. Turné END OF THE ROAD je pak věnováno milionům fanouškům KISS Army.

„Všechno, co jsme vybudovali a všechno, co jsme si za poslední čtyři desetiletí podmanili, by se nikdy nestalo bez milionů lidí po celém světě, kteří v těch letech naplnili kluby, arény a stadiony. Toto turné bude závěrečná oslava pro ty, kteří nás viděli a poslední šance pro ty, kteří ne. KISS Army, rozloučíme se na našem posledním turné s naší největší show a pak půjdeme tam, odkud jsme přišli. Odejdeme stejně jako jsme přišli … Unapologetic and Unstoppable,“ řekli KISS.

Čtěte také: Johnny Depp zahrál v Praze: Hollywood Vampires uctili Bowieho, Motörhead i AC/DC

Tři svérázní sympaťáci ZZ Top pak příští rok oslaví 50. výročí své existence. ZZ Top jsou pozoruhodní tím, že mají nejstabilnější sestavu v historii rockové hudby. Baskytarista Billy Gibbons, zpěvák Dusty Hill a bubeník Frank Beard již téměř 50 let okouzlují všechny generace fanoušků po celém světě, doposud vydali 15 studiových alb, kterých jen v USA prodali více než 30 milionů.

Celá akce proběhne 16. června v Edenu. Vstupenky v ceně 1 690 – 2 990 Kč budou v prodeji od 9. listopadu v sítích Ticketportal a Ticketmaster.


Napište komentář