Muse oznámili celosvětové turné, zahrají i v Praze

Muse | Zdroj: Warner Music

Celosvětově známí rockeři Muse právě ohlásili turné k nové desce a rovnou zveřejnili i první jména ze seznamu míst, které příští rok navštíví. A Praha mezi nimi samozřejmě nechybí.

Kapela již za pár dní vydává nové album Simulation Theory, k němuž se bude vztahovat i následující celosvětové turné. To začne v únoru v severoamerickém Texasu a postupně se potáhne až do Evropy, kde 26. května 2019 zahrají Muse na pražském letišti Letňany.

Čtěte také: Nová deska Simulation Theory od MUSE vyjde už v listopadu

Dorazí tam s velkolepou show, jak už je ovšem jejich standardem. Lístky na koncert budou k zakoupení od 16. listopadu, a to v cenovém rozsahu od 1 390 do 1 890 Kč. Každý, kdo si lístek na některém z předprodejních portálů zakoupí, navíc dostane zcela zdarma buď digitální verzi nového alba či, pakliže si zaplatí poštovné, jeho fyzický nosič.


Napište komentář

Jiří Růžek
O Jiří Růžek 297 Článků
Milovník rock'n'rollu, nadšenec do žurnalistiky a student mezinárodních teritoriálních studií na FSV UK. Mezi mé oblíbené interprety se řadí Motörhead, Slash, David Bowie, Jack White, Billy Talent a obrovská spousta dalších, sám pak hraji na bicí a elektrickou kytaru a ve zbytku volného času rád cestuji všude, kde to jde.