Koncert Kodaline se přesouvá do Velkého sálu Lucerny

Kodaline, Aerodrome 2018 | Foto: Michael Klemm, MonsterMusic

Poslední volné vstupenky na nový termín koncertu Kodaline zmizely prakticky okamžitě, a tak se pořadatelé rozhodli jejich show přesunout do větších prostor.

Koncert indie-folkových Kodaline byl původně plánovaný na podzim loňského roku a po odložení na tehdy ještě neurčené datum si většina fanoušků lístky nechala. Skoro nikdo si už tak nezvládl koupit vstupenky na nový termín a organizátoři se proto rozhodli show přesunout z Lucerny Music baru do Velkého Sálu Lucerny. Další zájemci tak mají znovu možnost koupit lístky, ale bohužel už s vědomím, že se vystoupení neodehraje v původně plánované komornější atmosféře.

Irská kapela do Prahy přiveze své třetí studiové album Politics of Living, které vyjde 10. srpna. Předevčírem vydala klip k jednomu z nových singlů Shed a Tear. Spolu se staršími hity ji v Praze uslyšíme 16. října.

Další várka vstupenek bude v prodeji od 11. 7. 10:00 na pokladně Lucerna Music Baru a předprodejních webech GoOut, Ticketmaster a Ticketportal.


Napište komentář

Václav Pilka
O Václav Pilka 268 Článků
Jsem absolvent literární tvorby a hudba je pro mě obrovská část života. Protože ale nikde nehraju, tak o ní alespoň píšu. Žánrově se skoro vůbec nevymezuju, takže mám rád třeba Enter Shikari, Architects, Charli XCX, Little Simz, Pussy Riot nebo The 1975. Vedu mimo jiné i portál o méně populárních interpretech justlisten.cz