The Black Eyed Peas vydali politicky provokativní videoklip Get It

Black Eyed Peas | Zdroj: facebook.com

Black Eyed Peas vydávají další singl a pokračují tak ve své činnosti i bez Fergie, která byla odjakživa čtvrtým pilířem této kultovní skupiny.

Na záčátku roku kolovaly zprávy o odchodu zpěvačky Fergie z Black Eyed Peas. Nakonec se situace vysvětlila tím, že Fergie bude chvíli pracovat na svém vlastním albu, ale stále je členkou kapely. Zatímco však o Fergie a její připravované desce není slyšet, Black Eyed Peas se bez ní pustili do práce a včera vydali další čerstvý singl.

Klip k nové písni Get It poukazuje na vypjaté vztahy mezi policí a civilisty ve Spojených státech. Rapová trojice v čele s will.i.amem je v chaosu policejní brutality a rasově zaměřeného klipu nezaujatými pozorovateli.

S novým singlem přišlo i oznámení evropského tour, které bude pro Black Eyed Peas první za posledních osm let. Tehdy zasáhlo i do České republiky, ale tentokrát se bohužel nedočkáme.


Napište komentář

Václav Pilka
O Václav Pilka 268 Článků
Jsem absolvent literární tvorby a hudba je pro mě obrovská část života. Protože ale nikde nehraju, tak o ní alespoň píšu. Žánrově se skoro vůbec nevymezuju, takže mám rád třeba Enter Shikari, Architects, Charli XCX, Little Simz, Pussy Riot nebo The 1975. Vedu mimo jiné i portál o méně populárních interpretech justlisten.cz