Enter Shikari na jaře zamíří do Fora Karlín

Enter Shikari
Enter Shikari - Rock for People 2018 | Foto: Michael Klemm, MonsterMusic

Britská skupina Enter Shikari, která míchá prvky elektronické muziky s hardcorem, přijede příští jaro znovu do Prahy. Po vyprodané loňské show se tentokrát představí v mnohem prostornějším Foru Karlín.

Po dalším fantastickém vystoupení, které předvedli letos na Rock for People, se Enter Shikari vrátí před tuzemské publikum. Jejich poslední samostatný koncert u nás se odehrál ve vyprodaném Paláci Archa, kde nenechala britská čtveřice fanoušky vydechnout ani na chvíli. Tentokrát to bezpochyby nebude jinak, protože jejich vystoupení jsou všeobecně známé jako jedny z nejenergičtějších vůbec, za což byli v Británii už nejednou oceněni.

Čtěte také: První den Rock for People vrcholil kytarovými The Kooks a Enter Shikari

Multižánrová kapela navštěvuje Českou republiku pravidelně, takže jejich poslední album The Spark jsme naživo už slyšeli a prozatím můžeme jen hádat, jestli si do jara stihnou i přes nabitý program připravit něco nového.

Rozhovor: Enter Shikari: Hrát na Aerodrome (2017) pro nás bylo těžké, ale užili jsme si to

Enter Shikari si za patnáct let své existence postupně budovali pověst jedné z nejoriginálnější a žánrově nezařaditelných kapel. S touhle vizitkou přijedou do pražského Fora Karlín 6. dubna 2019. Předprodej vstupenek začíná v pátek 13. července.


Napište komentář

Václav Pilka
O Václav Pilka 275 Článků
Jsem absolvent literární tvorby a hudba je pro mě obrovská část života. Protože ale nikde nehraju, tak o ní alespoň píšu. Žánrově se skoro vůbec nevymezuju, takže mám rád třeba Enter Shikari, Architects, Charli XCX, Little Simz, Pussy Riot nebo The 1975. Vedu mimo jiné i portál o méně populárních interpretech justlisten.cz