Konec kapely? Foo Fighters se vysmáli spekulacím o rozpadu

Foo Fighters | Foto: facebook.com

Rozpadnou se Foo Fighters? Chce se Dave Grohl dát na sólovou dráhu? Po solovém vystoupení Davea Grohla na nedávném předávání Oskarů se internet začal plnit spekulacemi o rozpadu kapely. Samotní Foo Fighters ale využili situace a spekulace vyvrátili vskutku vtipným způsobem.

Fanoušci legendární rockové kapely Foo Fighters v posledních dnech zažívali doslova paniku. Na internetu se totiž začaly objevovat zprávy o možném rozpadu kapely a o následné sólové kariéře frontmana Davea Grohla. Tyto zprávy se opíraly především o sólové vystoupení Davea Grohla na nedávném předávání Oscars Academy Awards, kde zahrál cover verzi legendární písně Blackbird od The Beatles, jako poctu hvězdám, které zemřely v průběhu tohoto roku. Celou situaci poté vyhrotil komentář kapely, který sliboval velké oznámení.

Podívejte se na solové vystoupení Davea Grohla na letošním předávání Oskarů:

Naštěstí si ale Foo Fighters z celé situace udělali srandu a na konci svého prohlášení sdělují: “Nerozpadáme se a nikdo neplánuje sólovou kariéru!”. Celé oznámení pak proběhlo formou videa, které velice vtipně a ironicky zobrazuje, jak absurdně by vlastně takovýto rozpad kapely vypadal.

Na vlastní prohlášení se můžete podívat zde:

 


Napište komentář

David Fischböck
O David Fischböck 166 Článků
Bydlím v Českém Krumlově. Studuji anglický a německý jazyk na pedagogické fakultě v Českých Budějovicích. Miluju hudbu a hraju na kytaru. Moje nejoblíbenější kapely jsou: Green Day, Blink - 182, AFI, Placebo, MCR, Fall Out Boy...