Kryštof mají velké plány a fanoušci se mají nač těšit

Kryštof | Zdroj: krystof.net

Kapela Kryštof v čele s Richardem Krajčem chystá zbrusu nové album s názvem Srdcebeat. Nyní zvou na premiéru videoklipu ke stejnojmenné titulní písni. Vedle toho se těší z prodeje vstupenek na podzimní turné.

Kapela Kryštof už nějakou dobu maká na novém nástupci desky Inzerát. Deska pojmenovaná Srdcebeat má vyjít prvního června. Mix alba probíhá právě v těchto dnech v newyorském studiu. Jako ochutnávka již byla vypuštěna titulní skladba Srdcebeat. K němu navíc Kryštof připravují videoklip, který bude mít premiéru v netradičním stylu, tak jak to kapela umí (viz loňský koncert na střeše během slavností Ostravaru). Zcela exkluzivní vypuštění hudebního videa se uskuteční 1. března od 15 hodin v obchodním centru Forum Nová Karolina, čehož bude součástí i autogramiáda.

„Po premiéře klipu a následné autogramiádě plánujeme pro návštěvníky a fanoušky bonusové překvapení. V tuto chvíli probíhají v úzké spolupráci s obchodním centrem Forum Nová Karolina a pivovarem Ostravar přípravy, tudíž bych nerad prozrazoval detaily. Rozhodně se je ale na co se těšit,“ láká Richard Krajčo.

Čtěte také: Kryštof přichází se svým Srdcebeat

Co bude tím překvapením, je zatím tajné. Jasné ale je, že se čas, kdy se fanoušci dočkají nového alba, opravdu krátí. Co by to bylo za vydání alba bez pořádné šňůry k němu. Ta právě čeká kapelu letos na podzim po českých i moravských městech a bere to ve velkém. 20. října startuje Srdcebeat tour 2015 v ostravské ČEZ aréně. O týden později si, mimo jiné, podá rovnou pražskou O2 Arenu. Nebylo by na tom nic zvláštního, kdyby prodejnost vstupenek na tyto akce nečinila 18 tisíc během jednoho dne. Zdá se tedy, že kapelu Kryštof čeká perný rok. Ještě je třeba doplnit, že ji na turné doprovodí zpěvačka LennyMirai. Právě na rozhovor s Miraiem se můžete těšit v příštím týdnu.


Napište komentář

Jan Mareš
O Jan Mareš 352 Článků
Mezi mými koníčky jsou dva nejdůležitější - hudba a psaní. Hudbu miluju tolik, jako málo věcí na tomhle světě. Proto poslouchám, hraju, tvořím, fandím, zkrátka vše, co se s hudbou dá dělat. Kytara je jednou z lásek mého života. Ale rozhodně jsem otevřený i jiným stylům, než těm s kytarou. Důležité je, aby mě to bavilo. Píšu a fotím, protože v obojím je kus mého JÁ. Proto jsem také vystudoval Střední školu sdělovací techniky a nyní jsem na Universitě Jana Ámose Komenského (obor Sociální a mediální komunikace). No a co víc si přát, než že mé dvě záliby spojím!? To mi MONSTERMUSIC.CZ dokonale umožňuje.