Legenda grimové scény Skepta míří na svém tour do Prahy

Skepta | Zdroj: factmag.com

Jeden z nejvýznamnějších britských umělců Skepta, vlastním jménem Joseph Junior Adenuga Jr., se v rámci tour s názvem Ignorance Is Bliss vrátí do Prahy. Tato jedinečná grimová párty v režii držitele Mercury Prize vypukne již 25. října ve Foru Karlín, kam byl koncert pro velký zájem přesunut.

Skepta již dávno překročil hranice undergroundu a dokazuje to i kolaboracemi s ostatními umělci, jako například s Drakem, Pharellem Williamsem či s A$AP Rockym. Právě hit Praise the Lord, který vznikl ve spolupráci s A$AP Rockym, se stal jedním z nejstreamovanější songů loňského léta a na YouTube má více než 206 milionů zhlédnutí. Skepta sklízí úspěch všude, kde se namane, na svém kontě má dokonce ocenění Mercury Prize za album Konnichiwa a také několik nominací v rámci BRIT Awards.

Recenze: Smack One na druhém dílu P’s a Love přináší ranec kvalitního grime

Na jaře tohoto roku vydal pod svým labelem Boy Better Know nové album s názvem Ignorance Is Bliss a v rámci této desky vyrazil na evropské turné, na kterém nevynechá ani Prahu. Jako support si přizval svého britského kolegu AJ Tracey.

Skepta přiveze grimové peklo již 25. října do Fora Karlín, kam byl koncert pro velký zájem přesunut. Vstupenky jsou k dostání na webu Fource a v síti GoOut.


Napište komentář

Tereza Šnajdrová
O Tereza Šnajdrová 111 Článků
Hudba a moje psí kamarádka jsou věci, kolem kterých se točí můj svět. V životě se snažím dělat jen věci, které mě baví a mezi to patří právě koncerty, festivaly a práce. Mezi moje nejoblíbenější umělce patří The Kooks, Enter Shikari, The Doors nebo třeba David Bowie.