Lenny Kravitz při svém monumentálním světovém turné Here To Love vystoupí i v pražské O2 areně

Lenny Kravitz | Zdroj: Live Nation

Lenny Kravitz se po dvou letech vrátí koncertovat do České republiky. Představí svou pověstnou energii a poslední album Raise Vibration.

Lenny Kravitz je považován za jednoho z prominentních rockových hudebníků naší doby, který překračuje žánr, styl, rasu i společenské třídy. Během své dvacetileté hudební kariéry vydal Kravitz deset studiových alb, kterých se po celém světě prodalo přes 38 milionů kusů. Získal čtyři po sobě jdoucí ceny Grammy a zároveň je držitelem rekordu jako nejčastěji oceňovaný umělec v kategorii „Nejlepší mužský rockový pěvecký výkon”. Do Prahy mimo jiné přiveze desku z loňského roku Raise Vibration.

Čtěte také: 8 zajímavostí o Lennym Kravitzovi, které jste možná nevěděli

Skladatel, producent a multiinstrumentalista Lenny Kravitz přijede do České republiky v rámci tour Here To Love, která potrvá dva roky. Koncert proběhne v O2 areně 30. června 2020. Vstupenky jsou k dostání v sítích Ticketportal a Ticketmaster.


Napište komentář

Václav Pilka
O Václav Pilka 275 Článků
Jsem absolvent literární tvorby a hudba je pro mě obrovská část života. Protože ale nikde nehraju, tak o ní alespoň píšu. Žánrově se skoro vůbec nevymezuju, takže mám rád třeba Enter Shikari, Architects, Charli XCX, Little Simz, Pussy Riot nebo The 1975. Vedu mimo jiné i portál o méně populárních interpretech justlisten.cz