Lenny zveřejňuje nový videoklip

Lenny | Zdroj: facebook.com

Mladá česká zpěvačka a klavíristka, která pod pseudonymem Lenny dobývá českou scénu, je dcerou Lenky Filipové. Je vidět, že jablko nepadlo daleko od stromu. Po úspěšném singlu All My Love zveřejňuje nový klip ke skladbě Letter To You.

Nový videoklip je především černobílý s protnutím barevných vzpomínek. Námět, který se odehrává v intimním prostředí s hudebními nástroji a též v pražských ulicích, si Lenka vymýšlela sama. O režii se postaral zkušený David Beránek, který stojí za spoustou českých videoklipů. Jako zajímavost je třeba dodat, že se v klipu kromě mladé zpěvačky objeví i její matka Lenka Filipová či cellista Jakub Mayer.

„Písnička vznikla zhruba před rokem a byl to docela oříšek. Dlouho jsem přetvářela hudbu a text, dokud jsem nebyla naprosto spokojená. Musela jsem se ujistit, že opravdu vzniká po hudební i textové stránce něco smysluplného. Když teď vidím, jak vřele na písničku reaguje publikum na koncertech, jsem šťastná, že se mi to podařilo,“ uvedla na margo skladby Lenny.


Napište komentář

Jaroslav Štěrba
O Jaroslav Štěrba 49 Článků
Jsem člověk, který má rád hudbu z jakékoliv stránky. Ale moje srdce táhne k elektronické hudbě, a to především k house. Prozatím jsem studentem České zemědělské univerzity. Nyní studuji inženýrský obor - Udržitelný rozvoj biosféry. Mezi mé koníčky patří Djing, hudba, tanec, kamarádi, volejbal, plavání.