Prago Union zvou do Lucerny na Odložené chlebíčky

Prago Union | Foto: Alexander Dobrovodský

Prago Union se s kapelou Champion Sound chystají ve čtvrtek 14. listopadu pokřtít svou aktuální studiovou desku Vážná hudba. Fanoušky zvou v rámci večera na Odložené chlebíčky, které pro ně s chutí připravili.

Odložené chlebíčky je druhé pokračování kompilace Metronom, která obsahuje nevydané či jiné na studiových albech se nevyskytující tracky. Tu si Prago Union pro své příznivce připravili v Lucerně již před třemi léty. Podobně tomu bylo i rok poté s albem V Barvách Instrumental. Oba tyto promo disky vyšly v omezeném a vlastním nákladu, který byl v drtivé většině rozdán návštěvníkům daného koncertu.

A ani potřetí se v Lucerna Music Baru nic nezmění. Na akci s názvem Vážný BOOMBOX dostane svůj obložený chlebíček v podobě kompaktního disku s nevydanými skladbami každý k či spolu s originálním nosičem desky Vážná hudba. Nezáleží tedy na tom, přinesete-li si své již zakoupené CD s sebou z domova, či si ho pořídíte teprve v Lucerně. Tam bude samozřejmě k dostání i spolu s dalšími kousky od Prago nebo s novým merchem kapely.

Vstupenky jsou k dispozici v předprodejních sítích Eventim, Ticketpro, Ticketportal a Ticketstream za 200 korun + poplatky. Na pokladně Lucerna Music Baru je zakoupíte bez poplatků. A pokud nebude vyprodáno, na místě večer v den koncertu budou stát 250 korun.


Napište komentář

Petra Chromčáková
O Petra Chromčáková 153 Článků
Devatenáct let jsem prožila v Beskydech, nyní už delší dobu přebývám v Praze, kde studuju Elektronickou kulturu a sémiotiku. Momentálně se přechodně nacházím ve Švédsku, nejkrásnější zemi na světě. Mými největšími koníčky jsou film a hudba, proto jsem se před nějakou dobou rozhodla začít trochu psát a zavedlo mě to rovnou sem. Ze žánrů zvládám skoro všechno, nejvíc srdcovek je ale mezi kytarovkami. Nejzásadnější desky jsou pro mě Gorilla Manor (Local Natives), Funeral od Arcade Fire, War Stories od UNKLE a Mezzanine (Massive Attack).