Majáles odkrývá jména pro příští ročník 2015

Pražský Majáles 2014 | zdroj: facebook.com

V příštím roce se uskuteční další ročník dnes již tradičního studentského festivalu Majáles, který bude mít tři zastávky. Už nyní odhaluje první jména.

Majáles 2015 se uskuteční 24. dubna v Hradci Králové, 1. května v Praze a 7. května v Brně. Pražská část se bude konat, stejně jako minulý rok, na letišti v Letňanech, které nabízí mnohem větší rozlohu než bývalá Stromovka. Ne každý toto loni uvítal, jelikož mezi některými kapelami trvala cesta od pódia k pódiu až sedm minut. Brněnská část proběhne na Výstavišti. Oproti minulému roku organizátoři zrušili loni zavedené platební náramky. Zřejmě tak dali na rozporuplné poznámky svých návštěvníků. ‚‚Tohle je velká věc! Možná ještě větší, než bylo loňské zavedení náramků … a sice jejich zrušení,‘‘ oznámili organizátoři na facebookové stránce. Svou chybu tak zřejmě obrací k dobru.

Na facebooku zároveň postupně odtajňují jména na příští rok. Jako první se v tzv. majálesové abecedě objevila kapela Wohnout. Později Skyline, UDG a Mandrage. V Praze pak vystoupí také Kontrafakt, Marpo a Pipes and Pints. V Hradci také Rybičky 48. Že to vzali organizátoři se zveřejňováním jmen od podlahy, dokazuje i oznámení Chinaski a Tomáše Kluse. Program se od loňských ročníků zatím příliš nezměnil. Na dobré cestě k tomu je prozatím poslední oznámený – zpěvák Michal Hrůza. Z toho mají radost nejen fanoušci, jelikož to značí jeho dobrý zdravotní stav. Snad Majáles přijde ještě s nějakým nečekaným a zajímavým jménem. První várka lístků je již venku.

 


Napište komentář

Jan Mareš
O Jan Mareš 352 Článků
Mezi mými koníčky jsou dva nejdůležitější - hudba a psaní. Hudbu miluju tolik, jako málo věcí na tomhle světě. Proto poslouchám, hraju, tvořím, fandím, zkrátka vše, co se s hudbou dá dělat. Kytara je jednou z lásek mého života. Ale rozhodně jsem otevřený i jiným stylům, než těm s kytarou. Důležité je, aby mě to bavilo. Píšu a fotím, protože v obojím je kus mého JÁ. Proto jsem také vystudoval Střední školu sdělovací techniky a nyní jsem na Universitě Jana Ámose Komenského (obor Sociální a mediální komunikace). No a co víc si přát, než že mé dvě záliby spojím!? To mi MONSTERMUSIC.CZ dokonale umožňuje.