„Máme hotovo,“ hlásí Blink-182

Blink-182 | Zdroj: Facebook

Punk rocková parta z prosluněné Kalifornie hlásí návrat. Bubeník se nechal slyšet, že další jejich deska je dokončená.

Bubeník Blink-182, Travis Barker, prohlásil, že jejich nové album je již hotové a fanoušci se můžou těšit na nový singl. Ten vyjde nejpozději do dvou měsíců a do šesti týdnů chce kapela ohlásit i termíny letních koncertů.

Od vydání jejich posledního alba (Neighborhoods) uběhne tento rok pět let, což je poměrně dlouhá doba, ale Barker toto nenechal bez vysvětlení. Podle jeho slov natočili 16 nových písní, ale nezdály se jim, a tak vše zahodili a začali skládat znovu. Stejný osud před x lety potkal i věhlasné Green Day, kteří zahodili veškerý svůj dokončený materiál, a z nově vytvořeného vznikla světově uznávaná deska American Idiot.

Jestli se tento krok vydaří i Blink-181, to teprve uvidíme.


Napište komentář

Karolína Kaufmann
O Karolína Kaufmann 362 Článků
Hudba je život! I po těch letech se jí nevzdávám ani teď, kdy už je v dosavadním životě těžší si na ni udělat pořádně čas a věnovat se jí. Miluju punkrock, rock (na tom jsem vyrostla), určité odnože metalu, ale stejně tak mám občas chuť na vážnou hudbu nebo ska. Prošla jsem přes iPunk.cz, MonsterMusic.cz, musicserver.cz a nyní jsem zpátky v Monsteru, který mi je nebližší.