Elektro popová senzace Years & Years se představí za pár dní v Praze

Years & Years | zdroj: facebook.com

Britská trojice Years & Years a zároveň vítězové ankety BBC Radio 1 Sound of 2015 odehrají v České republice již za pár dní svou show.

Years & Years na začátku fungovali jako pětice, ale jejich vzestup na vrchol začal nabírat na obrátkách až ve chvíli, kdy skupinu opustili dva členové. Nejvíce je však katapultoval na vlnu oblíbenosti singl Shelter, který je dostal až na první místo na iTunes UK Singles Chart. Jejich velice očekávaný debut v podobě alba Communion hned v okamžiku vydání zamířil na přední příčky hudebních anket po celém světě.

To nejlepší ze současného elektro popu v podobě tohoto hudebního seskupení si budete moci poslechnout již 12. března na jejich pražském koncertě ve Foru Karlín. Vstupenky lze zakoupit v sítích Ticketpro.

 


Napište komentář

Karolína Kaufmann
O Karolína Kaufmann 360 Článků
Hudba je život! I po těch letech se jí nevzdávám ani teď, kdy už je v dosavadním životě těžší si na ni udělat pořádně čas a věnovat se jí. Miluju punkrock, rock (na tom jsem vyrostla), určité odnože metalu, ale stejně tak mám občas chuť na vážnou hudbu nebo ska. Prošla jsem přes iPunk.cz, MonsterMusic.cz, musicserver.cz a nyní jsem zpátky v Monsteru, který mi je nebližší.