Wohnout svých sladkých dvacet slaví knihou

Wohnout | Zdroj: archiv kapely

Znají to všichni fanoušci hudby – kapela slaví nějaké to své výročí, a tak pro své fanoušky přichystá nějaké best of nebo re-edici svého nejúspěšnějšího či posledního alba. Wohnout šli tentokrát trošku dál a připravili si pamětní knihu.

Skupina Wohnout tento rok slaví své dvacetileté výročí na scéně a k této přiležitosti se rozhodli dát dohromady pamětní knihu Sladkých dvacet, jež zachycuje celou jejich hudební cestu, ale i jejich dětství a je plná vzpomínek a fotografií. Jak tomu už bývá u Wohnoutů zvykem, tak si s vytvářením knihy dost vypomohli sami. Knihu sepsal Matěj Homola a o celou grafiku se postaral jeho bratr Honza.

„Další rozměr dodávají knize QR kódy, díky nimž je možné se dostat k mnoha audio/video materiálům, jako jsou raritní amatérské záznamy z koncertů, klipy, další fotky a podobně. V kombinaci s textem si tak může čtenář udělat ucelený obrázek o kapele Wohnout,“ dodávají členové.

Kniha je v prodeji od 3. března za 350Kč v e-shopu na oficiálních stránkách kapely. Křest knihy proběhl v Rock Café 3. března odpoledne.


Napište komentář

Karolína Kaufmann
O Karolína Kaufmann 366 Článků
Hudba je život! I po těch letech se jí nevzdávám ani teď, kdy už je v dosavadním životě těžší si na ni udělat pořádně čas a věnovat se jí. Miluju punkrock, rock (na tom jsem vyrostla), určité odnože metalu, ale stejně tak mám občas chuť na vážnou hudbu nebo ska. Prošla jsem přes iPunk.cz, MonsterMusic.cz, musicserver.cz a nyní jsem zpátky v Monsteru, který mi je nebližší.