Mandrage se chystají vydat zbrusu nové album

Mandrage | Zdroj: facebook.com

Plzeňská pop-rocková kapela Mandrage, která se proslavila energickými singly, jako jsou například Františkovy lázně či Hledá se žena, nás hodlá překvapit novou studiovou deskou. 

Kapela Mandrage se pohybuje na české hudební scéně již dvanáct let. Za tuto relativně krátkou dobu mají za sebou čtyři studiová alba. Nyní nahrávají album nové, konkrétně v pražském Biotech studiu. Stále častěji využívají zkušeností producenta Ecsona Waldese, který svými názory přispívá i při tvorbě této desky, na kterou se můžeme těšit do konce letošního roku. Avšak ten, kdo je zvyklý na energické skladby, bude nejspíš trochu zklamaný. Dle slov členů kapely bude album znít v relativně klidných až melancholických tónech.

Nový singl s názvem Siluety si budeme moci poslechnout již tento týden. Na tvorbě videoklipu spolupracuje sedm grafiků. Tento bude vůbec prvním, ve kterém se objeví společně celá kapela s dlouholetým kamarádem a hráčem na klávesy Františkem Boříkem.


Napište komentář

Jaroslav Štěrba
O Jaroslav Štěrba 49 Článků
Jsem člověk, který má rád hudbu z jakékoliv stránky. Ale moje srdce táhne k elektronické hudbě, a to především k house. Prozatím jsem studentem České zemědělské univerzity. Nyní studuji inženýrský obor - Udržitelný rozvoj biosféry. Mezi mé koníčky patří Djing, hudba, tanec, kamarádi, volejbal, plavání.