Marek Ztracený přidává druhý koncert v O2 areně

Marek Ztracený - Brněnský Majáles 2019 | Foto: Kamil Klekar, MonsterMusic

Zpěvák a skladatel Marek Ztracený už téměř vyprodal první koncert v O2 areně a nyní oznámil druhý termín. Oba dva se uskuteční v druhé polovině února již příští rok.

Marek Ztracený ukázal, že patří mezi jedničky českých muzikantů, protože jen málo komu se povede vyprodat naši vůbec největší multifunkční halu v pražských Vysočanech. Teď se pokusí vyprodat i druhý koncert v O2 areně, který ohlásil teprve před pár dny, a tak se vám na druhý pokus určitě podaří sehnat vstupenku.

Rozhovor: Thom Artway: Všichni bychom na sobě měli stále pracovat, já sám jsem však nepoučitelný případ

„Když jsem oznamoval koncert v O2 areně, měl jsem tep asi 200 za minutu a tajně jsem doufal, že v té hale nebudu sám a ztracený. Uteklo půl roku a já s tepem asi 250 oznamuji, že přidáváme druhý koncert. Svět se zbláznil, ale nějak se s tím asi naučím žít. Nejedná se o žádný ‚ego‘ krok. Jde prostě jen o to, že do koncertu zbývá pět měsíců a my už kromě pár stovek lístků do čtvrtého patra nemáme co nabídnout. Ten tlak v podobě dotazů, jestli ještě budou vstupenky na stání a sezení u pódia v dolní části, je tak veliký, že nestačíme odpovídat. Je to ten nejpříjemnější tlak v mém životě, mimochodem.
Píšete, že chcete lístky na stání, protože chcete při koncertě tančit. Píšete, že chcete sedět dole u pódia, protože chcete být blízko a líp vidět. Píšete, že jste chtěli kupovat lístek jako dárek k Vánocům, narozeninám, k svátku a ptáte se, jestli ještě nějaké přidáme. A já si říkám, proč si masírovat ego a odpovídat: ‚Snad příště, měli jste být rychlejší a neváhat…‘ NE!!! A hlavně kdo ví, co bude příště a jestli nějaké příště bude. Prostě žijeme teď a tady, tak na co si hrát, že jo? Koncerty v O2 areně budou dva a snad vy, co jste mi psali, i vy opozdilci máte radost,“ doplňuje Marek Ztracený.

Vstupenky na první koncert 22. února 2019 zůstávají nadále v prodeji, místa jsou už jen do čtvrtého patra na sezení. Vstupenky na přidaný termín 23. února 2019 jsou k mání v sítích Ticketmaster a Ticketportal. Navíc prvních tisíc vstupenek je se speciální slevou 100 Kč, tedy za 590 Kč.


Napište komentář

Karolína Kaufmann
O Karolína Kaufmann 359 Článků
Hudba je život! I po těch letech se jí nevzdávám ani teď, kdy už je v dosavadním životě těžší si na ni udělat pořádně čas a věnovat se jí. Miluju punkrock, rock (na tom jsem vyrostla), určité odnože metalu, ale stejně tak mám občas chuť na vážnou hudbu nebo ska. Prošla jsem přes iPunk.cz, MonsterMusic.cz, musicserver.cz a nyní jsem zpátky v Monsteru, který mi je nebližší.