Mark Hoppus a Alex Gaskarth založili novou skupinu

Mark Hoppus a Alex Gaskarth | Zdroj: nme.com

Přemýšleli jste někdy nad spojením blink-182 a All Time Low? Členové těchto kapel to spolu totiž zkusili a rovnou vydali první singl. Jejich nový společný projekt nese název Simple Creatures.

Legendární blink-182 existují už přes 25 let a mají na svém kontě sedm studiových alb, přičemž na tom posledním byl Tom DeLonge nahrazen Mattem Skibou, známým například z Alkaline Trio. Kromě DeLongea si ale i baskytarista Mark Hoppus a bubeník Travis Barker občas odběhli za jinými projekty. Tím nejnovějším je nyní kapela Simple Creatures.

Čtěte také: TIP REDAKCE: Znáte vedlejší projekty členů Blink-182?

All Time Low také nejsou na pop-punkové scéně žádnými nováčky, a tak není divu, že spojení jejich frontmana Alexe Gaskartha a Marka Hoppuse nyní vyvolává velká očekávání. Oznámení o novém projektu přišlo rovnou s první skladbou Drug, která se objeví na chystaném EP této slavné dvojice. To by mělo vyjít už letos v březnu.

Čtěte také: TIP REDAKCE: Nezapomenutelné desky, které v roce 2019 oslaví už 10 let

Rozhodně to ale nevypadá, že by kvůli tomu Hoppus nějak zanedbával blink-182. Před pár dny totiž kalifornská partička nahrávala ve studiu song s The Chainsmokers, kteří poté napsali na Twitter, že po této spolupráci můžou „spokojeně umřít.“


Napište komentář

Václav Pilka
O Václav Pilka 275 Článků
Jsem absolvent literární tvorby a hudba je pro mě obrovská část života. Protože ale nikde nehraju, tak o ní alespoň píšu. Žánrově se skoro vůbec nevymezuju, takže mám rád třeba Enter Shikari, Architects, Charli XCX, Little Simz, Pussy Riot nebo The 1975. Vedu mimo jiné i portál o méně populárních interpretech justlisten.cz