Marpo se vrací do klubů. Anarchy tour slibuje koncepční show a nové skladby

MarpoArena 2018 | Foto: Michael Kotzur, MonsterMusic

Na úspěšný loňský rok s deskou Dead Man Walking Marpo navazuje jarní výpravnou klubovou Anarchy tour, která je inspirovaná hororovým thrillerem The Purge, a emotivním videoklipem k singlu Řeka.

Je takřka nemožné, aby někdo v loňském roce neslyšel o Marpovi a TroubleGangu. Vždyť od vydání přelomové desky Dead Man Walking stihli vyprodat O2 arenu, headlinerovat Majálesům a projet nejrůznější festivaly včetně Colours of Ostrava. Marpovi navíc na podzim vyšla rozsáhlá biografie Otakar III a vidět jsme ho mohli i v boxerském ringu, kde porazil Rytmuse.

Na září letošního roku připravuje nejnákladnější a nejvýpravnější show MarpoDrome. Těšit se můžeme na obrovské pódium, nejrůznější efekty a zahraniční hosty. Tomu všemu ale bude předcházet minimálně jarní klubové turné, jenž dostalo název Anarchy tour a povede přes 9 českých měst.

Čtěte také: Nejzajímavější desky roku 2018: Rozmanitý Post Malone, zlomený Mike Shinoda a Marpo bez žánrových hranic

„Turné je inspirované hororovým thrillerem The Purge režiséra Jamese DeMonaco. Stejně jako ve filmu, lidi budou mít možnost pogovat a užívat si show naplno během vymezenýho času, který určí odpočet,“ uvádí Marpo a dodává: „Bude to naše zatím nejpropracovanější klubová show. Zatímco loňská tour pouze defacto představila album Dead Man Walking, tentokrát vezeme novou koncepční show. Na koncertech představíme nového bubeníka Miku Ronose a zazní nové ochutnávky z připravovaného alba TroubleGangu stejně jako tracky, které jsme dlouho, nebo ještě vůbec naživo nehráli.“

Marpo & TroubleGang, Foto: Tomáš Beran

Aktuálně Marpo vypustil emotivní videoklip k singlu Řeka, jenž doprovází příběh, na jehož konci vaši mysl zahltí temnota vlastního vědomí. Měl by být jakousi pomyslnou tečkou za albem Dead Man Walking.

Anarchy tour 2019

22. března – Plzeň, KD Šeříková
30. března – Hradec Králové, Denoche
04. dubna – Most, Sportovní hala
05. dubna – Třebíč, Roxy Club
06. dubna – České Budějovice, KD Vltava
11. dubna – Olomouc, S Klub
12. dubna – Brno, Sono Centrum
13. dubna – Ostrava, BrickHouse DOV
18. dubna – Praha, Velká Lucerna


Napište komentář

Markéta Koloničná
O Markéta Koloničná 376 Článků
Miluji léto a festivalovou atmosféru! ☼ Live koncerty jsou události, jež mě naplňují energií a MonsterMusic mi dává příležitost se s vámi podělit o pojmy s dojmy.