Metalcore v podání Polaris se řítí do Prahy. MeetFactory rozproudí v říjnu

Polaris - Forum Karlín, 2019 | Foto: Michael Kotzur, MonsterMusic

Australská partička Polaris vystoupí v Česku. Fanoušci tvrdších žánrů by si měli proto do kalendáře zapsat termín 4. října.

Skupina Polaris ve složení frontman Jamie Hails, kytaristé Ryan Siew a Rick Schneider, basák Jake Seinhauser a bubeník Daniel Furnari se vrací do Prahy po třech letech. Tehdy vystoupila jako support Northlane a o pár měsíců dříve také jako support Architects, kde neměla pětice jednoduchý úkol – konkurovat na pódiu další předskakující formaci Beartooth – svým bouřlivým výkonem však nadchla nejednoho fanouška v publiku. Zaujala ovšem také hudební kritiky, a to hned v začátcích své hudební kariéry – získala třeba nominace na ARIA Award.

Čtěte také: Architects ve Foru Karlín: Plameny, strhující vizuální show a peklo na pódiu i v hledišti

Na evropském turné Polaris doprovodí pořádně nadupaná trojice kapel – Alpha Wolf, Gravemind a Stepson. V Praze společně vystoupí 4. října. Místem konání bude MeetFactory. Vstupenky jsou v prodeji v síti GoOut.


Napište komentář

Václav Pilka
O Václav Pilka 275 Článků
Jsem absolvent literární tvorby a hudba je pro mě obrovská část života. Protože ale nikde nehraju, tak o ní alespoň píšu. Žánrově se skoro vůbec nevymezuju, takže mám rád třeba Enter Shikari, Architects, Charli XCX, Little Simz, Pussy Riot nebo The 1975. Vedu mimo jiné i portál o méně populárních interpretech justlisten.cz