V březnu budou českým klubům vládnout ČAD a Hentai Corporation

ČAD | Zdroj: Obscure promotion

Společné tour dvou neobyčejných a velmi vynalézavých kapel bylo s hlubokým žalem všech zúčastněných již dvakrát odloženo a netřeba ani zmiňovat proč. V březnu 2022 však konečně dají ČAD a Hentai Corporation omikronu na frak alespoň na české straně šňůry (neboť na Slovensku se stále nekoncertuje). V celých osmi městech se fanoušci dočkají energické show plné nápadů a vynalézavého kombinování žánrů.

Slovenští ČAD a čeští Hentai Corporation mají mnoho společného, ať už jde o nápaditost, energii, nadsázku nebo ohromnou oddanost své hudbě a neustálou potřebu tvořit nové a pokaždé originální songy. Společná tour se tedy již dlouho nabízela. Dlouhé měsíce jí nebylo přáno (a na slovenské straně není dodnes), česká města však mají to štěstí a již brzy se dočkají jedinečných a velmi zábavných vystoupení.

Čtěte také: Na Rockový Slunovrat 2022 se vrátí Dubioza Kolektiv

V tuzemském prostředí jsou obě kapely v lecčems jedinečné. Šťavnatý crossover na thrash metalovém základě zde nenaservíruje jen tak někdo; v případě Hentai Corporation je navíc znát také inspirace u neopakovatelného Pražského výběru. Čehúni i Čoboláci (jak se celé turné nazývá) se navíc pyšní nabušenými diskografiemi, do kterých pravidelně přibývají další kvalitní kousky. Tím spíš budou všechny koncerty velmi zajímavou přehlídkou různorodých songů a byla by věčná škoda nechat si je ujít.

Čehúni & Čoboláci 2022:

04. března – Brno (Metro)
05. března – Ostrava (Barrák)
11. března – Praha (Palác Akropolis)
12. března – Teplice (Hvjezda)
18. března – Plzeň (Pod lampou)
19. března – České Budějovice (MC Fabrika)
25. března – Uherské Hradiště (Mír)
26. března – Pardubice (Žlutý pes)


Napište komentář

Michal Tykva
O Michal Tykva 411 Článků
Narozen 1999 v Kolíně, nyní si užívám rozmanitého studia na FHS UK a především ještě rozmanitějšího světa muziky