Metronome Festival ohlásil dalšího interpreta, skotské Young Fathers

Young Fathers | Foto: facebook.com

Na pražský Metronome Festival zavítají autoři hitu k novému pokračování filmu Trainspotting, Young Fathers.

Momentálně jsou tihle kluci z Edinburghu známí hlavně díky písni Only God Knows, kterou režisér filmu Trainspotting označil za srdce celého filmu. To ale neznamená, že by nebyli známí a úspěšní už předtím. Hned jejich debutové album Dead získalo Mercury Music Prize a odstartovalo jim slibnou kariéru. Vyjeli na vyprodané turné s Massive Attack a zúčastnili se největších světových festivalů, jako jsou Coachella, Atropunk, KOKO nebo British Summertime Festival.

Svůj osobitý styl, který by se dal přirovnat k popem říznutému hip-hopu předvedli Young Fathers už i v Česku, a to hned dvakrát v pražském Meat Factory.

Metronome Festival je nový pražský festival, jehož druhý ročník se uskuteční 23. a 24. červnaHolešovicích a kromě Young Fathers se na něm ukážou například Kasabian, Sting nebo Lenny.


Napište komentář

Veronika Sodomová
O Veronika Sodomová 164 Článků
Holka z Vyškova, která strávila pubertu v knížkách o rockových hvězdách s vidinou toho, že jednou bude na jejich místě. Po čase se však střetla s tvrdou realitou a zjistila, že to nebude tak snadné, tak teď o těch hvězdách aspoň píše. Na tvrdý rock stále a nikdy nedá dopustit a považuje ho za lék na všechny chmury. jen se pořád nemůže rozhodnout, jestli má radši kluby nebo festivaly.