Michael Malarkey odehraje svůj koncert ve větším prostoru

Michael Malarkey | Zdroj: justjaredjr.com

Michael Malarkey, hvězda známá ze seriálu Upíří deníky, zavítá v listopadu v rámci nové desky i do Prahy. Koncert se ale pro velký zájem přesouvá do Roxy.

Michael se proslavil svou rolí Enza v americkém populárním seriálu Upíří deníky. Fanouškovskou základnu, která rozhodně není malá, potěšilo Michaelovo rozhodnutí uspět i v hudební branži. Prvním krokem bylo EP Feed The Flames v roce 2014. O rok později následovalo EP Knots. V záři tohoto roku vyjde dlouho očekávané debutové album, které bude nést název Mongrels. Z připravovaného alba Michael vypustil už pár ochutnávek. Nejposlouchanější píseň Scars má jen na Spotify přes 400 tisíc poslechů.

Datum koncertu zůstává stejné – 27. listopad 2017 a již zakoupené lístky zůstávají v platnosti. Předprodej vstupenek do Roxy za 390 Kč začal na webu Fource, GoOut a v síti TicketPro. VIP vstupenky jsou už vyprodané.


Napište komentář

Petra Charvátová
O Petra Charvátová 72 Článků
Už od mala miluji muziku. Momentálně, a myslím, že už definitivně, jsem se našla v indie stylu - indie-rock, electro-indie, sad-core, desert rock apod. Hraji na bicí, kterým předcházelo spoustu jiných nástrojů. Mezi mé nejoblíbenější interprety patří Lake Malawi, The Kooks, The 1975,Glass Peaks, Banfi, Youth Club, LP, London Grammar,Arctic Monkeys, Linkin Park a spousty dalších.