Festival Pod Parou se blíží a už brzy skončí předprodej vstupenek

Pod Parou | Zdroj: facebook.com

Festival Pod Parou, který nabízí to nejlepší z punku, hardcoru a ska vypukne už 17. srpna na vyškovském letišti, kde se sice uskuteční teprve potřetí, dohromady však půjde o jubilejní 15. ročník. Předprodej vstupenek bude ukončen 10. srpna. Poté budou lístky k dostání pouze na místě.

Vyškov zase jednou za rok ožije a otevře své brány punkáčům z celé republiky i ze světa. Vypukne tu totiž tradiční punkový festival Pod Parou, na kterém si na své přijdou i milovníci hardcoru nebo ska. Pod Parou má dlouholetou tradici a letos proběhne už 15. ročník. S návštěvníky ho oslaví například Anti-Flag, Cockney Rejects, The Bones nebo The Casualties.

Pod Parou vznikl a dlouhá léta se konal v Moravské Třebové, letos ale bude už potřetí ve Vyškově na letišti Marchanice. Návštěvníci se tedy můžou kromě skvělé hudby těšit i na malé netradiční diváky. Na letišti se totiž vyskytuje jedna z nejpočetnějších kolonií chráněných syslů. Těm se tam moc daří a nevadí jim ani festivalové veselí.

Kdo se však ještě nerozhodl, jestli na festival vyrazí, měl by tak učinit co nejdřív. Poslední várka vstupenek je totiž v předprodeji jen do 10. srpna a poté budou k zakoupení jen na místě a to o 200 Kč dražší, takže za 1 200 Kč. K dostání budou i jednodenní vstupenky za 600 Kč.


Napište komentář

Veronika Sodomová
O Veronika Sodomová 164 Článků
Holka z Vyškova, která strávila pubertu v knížkách o rockových hvězdách s vidinou toho, že jednou bude na jejich místě. Po čase se však střetla s tvrdou realitou a zjistila, že to nebude tak snadné, tak teď o těch hvězdách aspoň píše. Na tvrdý rock stále a nikdy nedá dopustit a považuje ho za lék na všechny chmury. jen se pořád nemůže rozhodnout, jestli má radši kluby nebo festivaly.