Mighty Sounds přidává další interprety!

Skindred | Zdroj: facebook.com

Kromě již zařazených hvězd, jako jsou třeba Irie Révoltés, Perkele a The Locos, už známe některá další jména na Mighty Sounds. Co nás tedy na line-up 2016 čeká? 

Loni byl festival Mighty Sounds v prvním červencovém víkendu, letos se to trochu posune, a to od 22. do 24. července. Věrné fanoušky to určitě nezaskočí, a stejně jako poslední ročníky se na Čápův Dvůr budou sjíždět už ve čtvrtek 21. července, i když program začíná až v pátek. Naposledy na festival dorazilo přes dvě stovky interpretů, kolem 12 000 návštěvníků a teplota dosahovala šílených 37°C. Letos to bude určitě opět super, jen snad to počasí bude lepší.

Po Ky-Mani Marleym do Tábora letos v červenci přijede druhý syn reggae velikána, Julian Marley & Uprising.
Další zveřejněným jménem je kapela Skindred,mix reggae, metalu a punku. Naposledy hráli na Mighty Sounds v roce 2013, a v létě určitě budou slyšet i nové písně, protože album Volume vyšlo už v říjnu.
Další masakr si můžete užít i na post-hardcore kapelu Being As An Ocean z Kalifornie.

Festival oslaví dvanáctý ročník a víme, že na Mighty Sounds už jsou nahlášené další různé kapely, třeba rock & roll The Bones, australský celtic punk The Rumjacks, německé ska BeNuts a mnoho dalších zahraničních i českých bandů, jako třeba Discoballs, Cirkus Problem, či Pipes and Pints. Poslední odtajňovačka je rockabilly kapela The Meteors, britský hardrock punk band Polar, nová česká kapela Krang a můžeme se těšit na Fast Food Orchestra!

Vstupenky můžete sehnat na GoOut za 1250 korun, ty nejlevnější lupeny si můžete koupit v kamenných obchodech za 1190 korun, třeba v Praze v Rock Café, v Lucky Hazzard anebo v Brně, Plzni či Táboru.


Napište komentář

Jan Zounek
O Jan Zounek 143 Článků
Bydlím v Praze a jsem blázen do hudby. Se sluchátky na uších jsem vystudoval Vyšší odbornou a vysokou školu se zaměřením na cestovní ruch. Hrát neumím na žádný hudební nástroj a zpěv jde také mimo mě. Do hudby se raději začleňuji návštěvou koncertů a festivalů, čím více tím lépe! Monstermusic mi umožňuje podělit se o své zážitky s ostatními. Jak říkají moji přátelé, na akci mě poznáte díky mému květáku na hlavě.