Mike Shinoda vydal nový videoklip k songu Can’t Hear You Now

Mike Shinoda | Zdroj: Charmenko

Po smrti Chestera Benningtona se pochopitelně spousta fanoušků Linkin Park zaměřila na Mikea Shinodu a jeho tvorbu. Ten před pár dny potěšil posluchače dalším videoklipem, tentokrát ke skladbě Can’t Hear You Now. 

Mike Shinoda se po smrti Chestera Benningtona vrhl na svou sólovou kariéru a vydal debutové album Post Traumatic. Na něm se vyrovnává se ztrátou dlouholetého přítele a deska se tedy pro Shinodu stala určitou formou terapie. Taky proto ji ukončil tím, jak se odpoutal od negativních myšlenek, depresí a předsudků, které si na něj spousta lidí utvořila. A právě o tom je samotný song Can’t Hear You Now.

Čtěte také: Kurt Cobain, Syd Barret i Chester Bennington: Když hudebníci trpí depresemi

Videoklip k tomuto tracku se po celou dobu soustředí na Mikea Shinodu a ten podává text písně velmi intenzivním vystupováním. Klip režíroval Tim Mattia, který se ujal i videoklipů jako Somebody Else od The 1975 nebo My Blood od Twenty One Pilots.

Čtěte také: Mike Shinoda na Post Traumatic zcela popustil uzdu emocím

Mike Shinoda přijede do pražského Fora Karlín 19. března. Vstupenky na jeho koncert už jsou ale bohužel vyprodané.


Napište komentář

Václav Pilka
O Václav Pilka 275 Článků
Jsem absolvent literární tvorby a hudba je pro mě obrovská část života. Protože ale nikde nehraju, tak o ní alespoň píšu. Žánrově se skoro vůbec nevymezuju, takže mám rád třeba Enter Shikari, Architects, Charli XCX, Little Simz, Pussy Riot nebo The 1975. Vedu mimo jiné i portál o méně populárních interpretech justlisten.cz