MuNa bude zároveň festivalem i jedinečnou hudební konferencí

Chalupski | Zdroj: facebook.com/chalupskimusic

Již 16. září 2022 vypukne nevídaná akce, která dostala jméno MuNa (neboli Music Navigator) a která bude trvat celé tři dny. Půjde o unikátní spojení koncertů a přednášek či panelových diskusí o celé řadě témat spojených se světem hudby – ať už všeobecně, nebo se zaměřením na středoevropskou oblast.

Akce jménem Music Navigator proběhne v bývalém kině Vzlet, které se přeměnilo v centrum zásobující pražské Vršovice tou nejvybranější kulturou. Pěkná sbírka koncertů i informačních aktivit tam přijde již mezi 16. a 18. zářím 2022 – jistotou bude řada workshopů a přednášek a také prostor pro svobodnou diskusi. Zajímavým nápadem je rovněž poslech hudebních skladeb od návštěvníků, o jejichž ohodnocení se postará porota složená z hudebních publicistů.

Čtěte také: Jste připraveni na nové i staré srdcovky od Kodaline?

Hosté se budou moct dozvědět třeba něco o marketingu podomácku, základech zvukového inženýrství, autorských právech nebo o pořádání koncertů. Z jiného soudku přijde mnoho ukázek a informací o regionálních hudebních scénách Polska, Bavorska či Ukrajiny. Jistotou budou samozřejmě také samotné koncerty méně známých interpretů, kteří však rozhodně stojí za objevení a kteří představí nejeden žánr. Kulturní centrum Vzlet zkrátka přinese další událost, která bude díky mnohému velmi přínosná i zábavná nejen pro muzikanty, ale také pro všechny ostatní, kteří se rádi pohybují v okolí hudby.


Napište komentář

Michal Tykva
O Michal Tykva 363 Článků
Narozen 1999 v Kolíně, nyní si užívám rozmanitého studia na FHS UK a především ještě rozmanitějšího světa muziky