Muse se v nejnovějším videoklipu zaobírají válkou

Muse | Zdroj: Takeashot.lv

Britští Muse jsou právě teď uprostřed svého koncertního turné, i během něj si ale našli čas a vypustili do světa svůj nový videoklip. Ten natočili k písni Aftermath a již po několikáté se vrací k tématu války.

Jejich nejnovější album Drones si v zimě vysloužilo ocenění Grammy, a kapela ho 4. června přiveze představit i do pražské O2 Areny. Nyní, pár dnů před samotným koncertem, vypustili do internetového světa svůj nejnovější videoklip k jejich poklidné procítěné baladě Aftermath.

Muse zde odkazují na válečnou problematiku, ale tu s dobrým koncem, kde mír a láska vyhraje nad zlem, nenávistí a válečnými konflikty. Krátký příběh z dílny této talentované kapely je celý animovaný a samotná skupina se v něm vůbec neobjevuje.


Napište komentář

Karolína Kaufmann
O Karolína Kaufmann 355 Článků
Pražačka ročníku '91. Hudba je pro mě vášeň, zábava a práce, která nikdy neomrzí. Hudba a vše kolem ní je přesně to, co mě dělá kompletní. Z 95% mě venku potkáte se sluchátkama na uších, jinak prostě snad ani nefunguju. Prošla jsem přes iPunk.cz, MonsterMusic.cz, musicserver.cz a nyní jsem zpátky v Monsteru, který mi je nebližší.