Sara Hartman rozproudí energii v La Loca

Sara Hartman | Zdroj: facebook.com

Mladičká popová zpěvačka Sara Hartman se českému publiku představila již 30. ledna, kdy vystoupila jako předskokanka popové hvězdy Ellie Goulding. Nyní se k nám vrací se sólovým koncertem – 26. května ji fanoušci mohou potkat v pražském klubu La Loca.

Americká rodačka, dvacetiletá Sara Hartman, se před rokem odstěhovala do Berlína, aby si zde splnila svůj sen stát se zpěvačkou. Netrvalo dlouho a Sara do světa hudby vypustila první skladbu Monster Lead Me Home, za kterou sklidila spoustu pozitivních ohlasů. V dubnu letošního roku již vydala své první EP nazvané Satellite, na kterém jsou celkem 4 písničky – krom výše zmíněné písně to jsou Satellite, Two Feet Off The Ground a Stranger In A Room. V průběhu května vystupovala také jako předskokanka americké skupiny X Ambassadors při jejich turné po Spojených státech amerických.

Vstupenky na čtvrteční koncert Sary Hartman lze za cenu 295 Kč pořídit v síti Ticketpro a na stránkách GoOut.cz a fource.cz.


Napište komentář

Klára Mališová
O Klára Mališová 45 Článků
Již druhým rokem studuju na Karlovce žurnalistiku a doufám, že jednoho dne mě uživí buď to, nebo cokoliv spojené právě s muzikou - jsem totiž tak trochu závislák na koncertech a umím si představit, jak jednou cestuju po světě s kapelou v zádech a všechno jí pěkně organizuju. :)