Mydy Rabycad zvou novým klipem na velkolepou show do Fora Karlín

Mydy Rabycad - Metronome Festival 2018 | Foto: Šárka Bejdová, MonsterMusic

Mydy Rabycad se chystají na zatím největší a nejnáročnější show ve Foru Karlín, kde pokřtí nové album Numbers. To vyšlo před pár týdny a znamená další muzikantský posun pro kapelu.

Nové album Numbers je pro Mydy Rabycad začátkem nové éry. Elektroswing již z jejich muziky vymizel a skupina se v osmi písních zaměřila na analýzu doby, ve které se úspěch umělců měří na základě popularity na sociálních sítích. „S deskou Numbers přichází nová kapitola téhle kapely. Od poslední desky se v nás nahromadila spousta emocí a poznatků a zjistili jsme, že chceme dělat věci jinak, než tomu doposud bylo. Album je tedy krokem jiným směrem víc, než tomu bylo kdy dřív,” říká producent a klávesista Nèro Scartch.

Rozhovor: Zrní: Často slýcháme, že muzikant má hrát a ne se vrtat do politiky

Mydy Rabycad se dali dohromady před sedmi lety a zahráli již na prestižních festivalech Glastonbury nebo Sziget. Loni zaznamenali úspěch na Festival International de Louisiane v USA a absolvovali první klubové turné po Holandsku.

Dnešní koncert ve Foru Karlín bude nejpropracovanější show jejich kariéry a představí na něm nový světelný design i nové kostýmy. Ty budou tematicky navázané na album Numbers. Výjimečný zážitek slibují i speciální hosté N.O.H.A.


Napište komentář

Václav Pilka
O Václav Pilka 268 Článků
Jsem absolvent literární tvorby a hudba je pro mě obrovská část života. Protože ale nikde nehraju, tak o ní alespoň píšu. Žánrově se skoro vůbec nevymezuju, takže mám rád třeba Enter Shikari, Architects, Charli XCX, Little Simz, Pussy Riot nebo The 1975. Vedu mimo jiné i portál o méně populárních interpretech justlisten.cz