Na Colours of Ostrava 2021 se s jistotou dočkáme Martina Garrixe nebo Tones and I

Tones and I | Zdroj: Colours of Ostrava

Jeden z nejoblíbenějších hudebních festivalů Colours of Ostrava, jehož 19. ročník musel být z důvodu koronavirových opatření přesunut na 14. – 17. července 2021, oznamuje první jména z letošního programu potvrzená také na příští rok: do Ostravy dorazí holandský DJ Martin Garrix, australská zpěvačka Tones and I proslavená hitem Dance Monkey nebo divoká bosenská formace Dubioza Kolektiv.

Krom již zmíněných hvězd se můžeme těšit také na norskou kapelu Wardruna, malijskou kytaristku Fatoumata Diawara, producenta Bakermata, Řekyni Marinu Satti s Fonés a rockery Ivan and The Parazol. „Jsem ráda, že první znovu potvrzená jména můžeme ohlásit tak brzy po přesunu festivalu. Jednání se zástupci kapel jsou velmi vstřícná, je cítit, že v současné situaci jsme všichni na jedné lodi,“ říká ředitelka festivalu Zlata Holušová a zdůrazňuje hlavní snahu festivalu přesunout na příští rok drtivou většinu připraveného programu – největší hvězdy i další důležité účinkující nevyjímaje hosty každoročně pořádaného Fóra Meltingpot. „Letošní program nemůže skončit pouze na plakátech, a proto jsme maximálně odhodlaní jej realizovat v roce 2021,” dodává ředitelka festivalu.

Fotoreport: Colours of Ostrava 2019 zahájili Florence + the Machine, MØ a domácí Buty

Zakoupené vstupenky na Colours of Ostrava 2020 zůstávají v platnost i na příští rok a kdo vstupenku ještě nemá, může si ji na festivalovém e-shopu rovnou zakoupit. Online svět Colours v mezičase neusíná a na svých sociálních sítích přináší koncerty, živé pořady i materiály z archivu, včetně zajímavých rozhovorů v rámci Fóra Meltingpot.


Napište komentář

Kateřina Fuková
O Kateřina Fuková 351 Článků
Mám spoustu kamarádů, co sní o životě na pódiu, ať už chtějí hrát svoje písničky, nebo číst svou poezii. Já bych však nic nevyměnila za to být na té druhé straně, pod pódiem, nebo se sluchátky v uších, všemi smysly nasávajíc tu božskou atmosféru a to, že se o ty pocity pak mohu i s někým podělit, je tou nejsladší třešničkou na dortu.