Na Hradech CZ naposledy zahraje Lucie v původní sestavě

Lucie - O2 arena 2018 | Foto: Šárka Bejdová, MosterMusic

Festivalová série Hrady CZ každý rok přináší unikátní spojení živé hudby a krásných scenérií Čech a Moravy. V roce 2024 bude k poslechu v první řadě milovaná kapela Lucie, a to zcela naposledy v původní sestavě. Tím ovšem soupis zúčastněných (výhradně českých a slovenských) interpretů zdaleka nekončí.

Na putovním letním festivalu Hrady CZ přijde v roce 2024 historicky poslední šance poslechnout si kapelu Lucie, která zažívá nevídanou popularitu již mezi několika generacemi. Stejně tak zpěvák Daniel Landa a kapela Chinaski zahrají v létě exkluzivně pouze na Hradech a nikde jinde. Návštěvníky všech festivalových stanovišť jistě potěší poslech kapel Mig 21Vypsaná fiXaJelen nebo UDG. Na trochu tvrdší notu zahrají TrautenberkVisací zámek nebo Horkýže Slíže, melodickou taneční vlnu zase rozjede skupina Fast Food Orchestra a seznam interpretů tím zdaleka nekončí.

Čtěte také: Prague Open Air 2024 přinese J.A.R., Royal Blood a řadu dalších

Již devatenáctý ročník festivalu odstartuje v pátek a sobotu 12. a 13. srpna 2024 na hradě Točník a dále bude letní šňůra pokračovat každý pátek a sobotu v osmi různých krajích v Čechách a na Moravě. Zastávkami budou Kunětická hora, Švihov, Rožmberk nad Vltavou, Veveří, Hradec nad Moravicí, Bouzov a nakonec festival své letošní putování uzavře symbolicky na konec prázdnin 30. a 31. srpna na Bezdězu. V ceně sobotního lístku na festival jev stup na hrad zdarma. Do 31. května jsou v prodeji vstupenky za snížené ceny, a sice v síti Ticketstream.


Napište komentář

Michal Tykva
O Michal Tykva 402 Článků
Narozen 1999 v Kolíně, nyní si užívám rozmanitého studia na FHS UK a především ještě rozmanitějšího světa muziky