Prague Open Air 2024 přinese J.A.R., Royal Blood a řadu dalších

J.A.R. - Lucerna Music Bar, 2021 | Foto: Martin Bambušek, MonsterMusic

Slunné léto se již kvapem blíží a spolu s ním nechybí ani bohatá nabídka koncertů, které se uskuteční v Ledárnách Braník a na Občanské plovárně. Zdá se, že letošní ročník bude obzvláště povedený. Tato koncertní série pod názvem Prague Open Air 2024 představí vyletněnému publiku pestrou směsku známých mladých i roky prověřených umělců z Českých zemí i ze zahraničí.

Příjemná atmosféra otevřených areálů Ledáren Braník a Občanské plovárny se letošní léto ponese na rozmanitých vlnách muziky nejednoho oblíbeného interpreta. Z českých umělců půjde o zpěváka Vojtěcha Dyka a jeho nový projekt D.Y.K. (19. června), svébytnou a podmanivou kapelu Jelen (20. června), pulzující funky skupinu Monkey Business (18. července), písničkářku Kateřinu Marii Tichou a kapelu Bandjeez (8. srpna) nebo o oslnivé multižánrové seskupení J.A.R. (15. srpna). Čirý letní večer procítí také legendární kapela Pražský výběr (13. srpna) a chybět nebude ani hravý instrumentální rap v podání Prago Union & Live Bandu (31. července). Davy fanoušků se jistě sejdou také na alternativním Zrní (6. srpna), na písničkáři Pokáčovi (29. srpna) i na nestárnoucí a za všech okolností povzbudivé Mňáze a Žďorp (5. září).

Čtěte také: Bratrské Rock im Park a Rock am Ring 2024 nabízí šťavnatý line-up v čele s Green Day a Parkway Drive

Slovensko bude reprezentovat zejména generacemi oblíbená punk rocková kapela Horkýže Slíže (20. a 21. srpna) a tvůrci chytlavých opusů známí jako No Name (12. září). Patřičný prostor dostanou také zahraniční umělci, mezi které patří američtí ska-punk-rockeři The Interrupters, anglické rockové duo Royal Blood (11. července) nebo internetový bavič Oliver Tree (8. července). K živému poslechu rozmanité hudby plné energie i živelného spádu budou po celé léto jistotou poklidné areály Ledáren BraníkObčanské plovárny stejně jako rozmanitá nabídka osvěžujících nápojů. Vstupenky jsou k dispozici na oficiálních stránkách události Prague Open Air 2024.


Napište komentář

Michal Tykva
O Michal Tykva 402 Článků
Narozen 1999 v Kolíně, nyní si užívám rozmanitého studia na FHS UK a především ještě rozmanitějšího světa muziky