Nabízíme v jednoduché soutěži dvě vstupenky na koncert Kathy Kelly

Kathy Kelly | Zdroj: facebook.com

V Olomouci se v polovině června představí jeden z hlavních členů legendárních The Kelly Family. Kathy Kelly zde vystoupí v rámci oslav ZŠ Heyrovské. Právě na tento koncert teď můžeš vyhrát dvě vstupenky.

Kathy Kelly je hlavním článkem zaniklých The Kelly Family, která ve skupině plnila funkci hlavní producentky. 18. června vystoupí po šesti dlouhých letech na koncertu v Olomouci, jako hlavní hvězda večera na ZŠ Heyrovské. V jejím repertoáru nebudou chybět operní písně, gospely či duety, na než si přizvala finalistu soutěže Hlas Československa – Norberta Peticzkého. S pomocnými vokály pomůže i pěvecký sbor Bambini di Heyrák.

Pokud máš zájem vyhrát dvě vstupenky na tento koncert stačí dát like naší FB stránce a odpovědět na následující soutěžní otázku.

V jakém městě vystoupí Kathy Kelly tento rok v ČR?

a) Praze

b) Olomouci

c) Brně

Správnou odpověď na soutěžní otázku posílejte do půlnoci 7. 6. společně s kontaktními údaji na soutez@monstermusic.cz. Výherci budou informováni emailem.


Napište komentář

Karolína Kaufmann
O Karolína Kaufmann 360 Článků
Hudba je život! I po těch letech se jí nevzdávám ani teď, kdy už je v dosavadním životě těžší si na ni udělat pořádně čas a věnovat se jí. Miluju punkrock, rock (na tom jsem vyrostla), určité odnože metalu, ale stejně tak mám občas chuť na vážnou hudbu nebo ska. Prošla jsem přes iPunk.cz, MonsterMusic.cz, musicserver.cz a nyní jsem zpátky v Monsteru, který mi je nebližší.