Nabušené trio Injury Reserve přiveze svou debutovou desku do Prahy

Injury Reserve | Zdroj: facebook.com

Alternativní rapová skupina z Arizony oslaví vydání své nabušené debutové desky v malém pražském klubu.

Dvojice rapperů (Stepa J. Groggs a Ritchie With a T) ve spojení s beaty producenta Parkera Coreyho vytváří uskupení Injury Reserve, v jehož tvorbě se pojí to nejlepší ze zlaté éry hip hopu i to nejodvážnější ze současné scény. Vedle každodenních témat jejich tracky pojednávají i o institucionalizovaném rasismu nebo nedostatcích hudebního průmyslu. Letos vydali eponymní debutovou desku, na které hostují i Aminé, Jpegmafia nebo Rico Nasty. V prestižním hudebním magazínu Pitchfork se o desce psalo, že posouvá hranice produkce a obsahuje jednu hravou anarchistickou sloku za druhou.

Čtěte také: Legenda australského hip-hopu Hilltop Hoods se vrací do Čech

Vstupenky na koncert Injury Reserve, který proběhne komorně v pražském Chapeau Rouge 23. listopadu 2019 budou k dostání za 290 Kč na stránkách pořadatele Fource od 7. června. Večer uvede předskokan Taylor Skye.


Napište komentář

Kateřina Fuková
O Kateřina Fuková 351 Článků
Mám spoustu kamarádů, co sní o životě na pódiu, ať už chtějí hrát svoje písničky, nebo číst svou poezii. Já bych však nic nevyměnila za to být na té druhé straně, pod pódiem, nebo se sluchátky v uších, všemi smysly nasávajíc tu božskou atmosféru a to, že se o ty pocity pak mohu i s někým podělit, je tou nejsladší třešničkou na dortu.