Náhradní termín je potvrzen. Lenny Kravitz zahraje Praze v prosinci

Lenny Kravitz | Zdroj: facebook.com

Lenny Kravitz potvrdil nové datum koncertu. A přijede ještě před Vánocemi.

Ve čtvrtek 13. listopadu se měl uskutečnit pražský koncert rockového zpěváka a kytaristy Lennyho Kravitze. Ten byl však nucen vystoupení v následujícím týdnu zrušit, a to na doporučení svého lékaře, který konstatoval Lennyho nepříznivý zdravotní stav. ‚‚Lenny chce podat co nejlepší výkon a svým fanouškům zprostředkovat co možná nejlepší zážitek z živého vystoupení, z přeložení koncertu je neuvěřitelně zklamaný,‘‘ vyjádřil se management hudebníka. Koncert však nebyl zcela zrušen, nýbrž přesunut. A nyní je známo náhradní datum.

Lenny Kravitz vystoupí v pražské O2 areně 19. prosince! Zakoupené vstupenky zůstávají stále v platnosti. Zároveň lze lístky ještě zakoupit. Tak co, podaří se vystoupení napodruhé?


Napište komentář

Jan Mareš
O Jan Mareš 352 Článků
Mezi mými koníčky jsou dva nejdůležitější - hudba a psaní. Hudbu miluju tolik, jako málo věcí na tomhle světě. Proto poslouchám, hraju, tvořím, fandím, zkrátka vše, co se s hudbou dá dělat. Kytara je jednou z lásek mého života. Ale rozhodně jsem otevřený i jiným stylům, než těm s kytarou. Důležité je, aby mě to bavilo. Píšu a fotím, protože v obojím je kus mého JÁ. Proto jsem také vystudoval Střední školu sdělovací techniky a nyní jsem na Universitě Jana Ámose Komenského (obor Sociální a mediální komunikace). No a co víc si přát, než že mé dvě záliby spojím!? To mi MONSTERMUSIC.CZ dokonale umožňuje.