Metalový svátek Metal All Stars uvítá hvězdy tvrdé muziky

Zakk Wylde | Foto: Jan Mareš, Monstermusic.cz

Metal All Stars se odehraje už za tři týdny. Na rozehřátí vystoupí kapely Cage a Superfix.

První prosincovou sobotu, tedy 6. prosince, se splní v pražské hale Forum Karlín sen snad všech fanoušků metalové muziky, Metal All Stars – Beatfest. Mezi účinkujícími se představí třeba Zakk Wylde, bývalý kytarista Ozzyho, který Prahu se svou kapelou Black Label Society navštívil letos v červnu. Vedle něj vystoupí také James LaBrie, zpěvák kapely Dream Theater, která tu vystoupila taktéž letos, přesněji na konci ledna. Chybět nebude ani Joey Belladonna z Anthrax, Dave Ellefson z Megadeth, Cronos z kapely Venom a mnoho dalších zvučných jmen.

Celou metalovou párty odstartují kapely Cage a Superfix z daleké Kalifornie. Zatímco Cage se na heavy metalové scéně pohybují již 22 let a v zámoří mají obrovskou základnu fanoušků, Superfix jsou naopak kapelou mladou, kde je však hlavní postavou Kalen Chase, který má za sebou několik let působení v Korn. První prosincová sobota se tedy zapíše do diářů jako metalový svátek plný legend na jednom místě v jeden večer.


Napište komentář

Jan Mareš
O Jan Mareš 352 Článků
Mezi mými koníčky jsou dva nejdůležitější - hudba a psaní. Hudbu miluju tolik, jako málo věcí na tomhle světě. Proto poslouchám, hraju, tvořím, fandím, zkrátka vše, co se s hudbou dá dělat. Kytara je jednou z lásek mého života. Ale rozhodně jsem otevřený i jiným stylům, než těm s kytarou. Důležité je, aby mě to bavilo. Píšu a fotím, protože v obojím je kus mého JÁ. Proto jsem také vystudoval Střední školu sdělovací techniky a nyní jsem na Universitě Jana Ámose Komenského (obor Sociální a mediální komunikace). No a co víc si přát, než že mé dvě záliby spojím!? To mi MONSTERMUSIC.CZ dokonale umožňuje.