Nejlepším DJem světa se stal Hardwell

Hardwell | Zdroj: mixing.dj

V sobotu 19. října byly na serveru prestižního magazínu DJ Mag zveřejněny výsledky hlasování v anketě TOP 100 DJs pro rok 2013. Hlasovat mohl na stránkách magazínu každý prostřednictvím komentářů. 

Letošní rok obsadil první místo neočekávaně belgický DJ a producent Hardwell, který si od minulého roku polepšil o pět příček. Tato grandiózní osobnost si zlatou medaili určitě zaslouží. Hudebník, který tento rok oslavil dvacáté páté narozeniny, je známý jak svými singly (např. Spaceman či Never Say Goodbye), tak i z takových festivalů jako jsou Tomorrowland, Ultra Music festival či český Magnetic festival.

Stříbrnou příčku v anketě obsadil nizozemský DJ a producent Armin Van Buuren, který si letos pohoršil o jednu pozici. Bronz získal švédský DJ a producent Avicii, jenž je veřejností stále známější a který svou pozici právem obhájil. Na bramborové pozici skončil Nizozemec Tiësto.


Napište komentář

Jaroslav Štěrba
O Jaroslav Štěrba 49 Článků
Jsem člověk, který má rád hudbu z jakékoliv stránky. Ale moje srdce táhne k elektronické hudbě, a to především k house. Prozatím jsem studentem České zemědělské univerzity. Nyní studuji inženýrský obor - Udržitelný rozvoj biosféry. Mezi mé koníčky patří Djing, hudba, tanec, kamarádi, volejbal, plavání.