Pražský koncert Bastille se přesouvá na jaro

Bastille | Zdroj: fanart.tv

Management londýnské indie rockové kapely Bastille ohlásil nové jarní turné. Pražský koncert, jenž byl původně plánován za měsíc, konkrétně na 20. listopadu v klubu SaSaZu, se přesouvá na 18. března a bude se konat na témže místě.

,,Kapela Bastille má bohužel 20. listopadu neodkladné závazky, a tak se management rozhodl přesunout pražský koncert na jarní turné. Pro fanoušky to má však i výhodu – poslechnou si ty nejnovější skladby a k jarnímu turné kapela chystá i nové promo-materiály,” uvedl zástupce agentury Fource Entertainment, která akci pořádá. Předskakovat Bastille by i v březnu měli jejich krajané To Kill a King ze severoanglického města Leeds, kteří s nimi už dříve koncertovali. Již zakoupené vstupenky na listopadový koncert zůstávají v platnosti, jejich cena je neměnná, co se mění, je pouze datum koncertu – na 18. března. Vstupenky jsou i nadále v prodeji v síti Ticketpro za 550 korun + poplatky.

Bastille po třech letech od svého vzniku vydali v březnu (ve Spojených státech v září) letošního roku debutové album Bad Blood, se kterým se vyšplhali na první příčku UK Albums Chart. Sláva kapely stoupá raketově vzhůru – jejich skladby Things We Lost in The Fire či Pompeii lze slyšet v rádiích po celém světě. Čtyřčlenná formace, jež působí ve složení Dan Smith, Kyle J Simmons, William Farquarson a Chris ‘Woody’ Wood, nedávno vydala nový singl s názvem Of The Night, jenž bude součástí brzy vydaného deluxe alba All This Bad Blood. To bude rozšířenou verzí již zmiňovaného debutu.


Napište komentář

Petra Chromčáková
O Petra Chromčáková 153 Článků
Devatenáct let jsem prožila v Beskydech, nyní už delší dobu přebývám v Praze, kde studuju Elektronickou kulturu a sémiotiku. Momentálně se přechodně nacházím ve Švédsku, nejkrásnější zemi na světě. Mými největšími koníčky jsou film a hudba, proto jsem se před nějakou dobou rozhodla začít trochu psát a zavedlo mě to rovnou sem. Ze žánrů zvládám skoro všechno, nejvíc srdcovek je ale mezi kytarovkami. Nejzásadnější desky jsou pro mě Gorilla Manor (Local Natives), Funeral od Arcade Fire, War Stories od UNKLE a Mezzanine (Massive Attack).