Magnetic festival odhaluje další posily line-upu

Afrojack | Zdroj: facebook.com

Organizátoři úspěšného festivalu elektronické hudby zveřejnili další DJs, kteří se představí na letošním čtvrtém ročníku. Fanoušci se mají na co těšit.

Čas, kdy si budeme na pražském výstavišti v Letňanech užívat spoustu elektronických rytmů, se kvapem blíží. Organizátoři tedy nelení a představují další umělce, kteří tu vystoupí. Těšit se můžeme na nizozemského DJ Afrojacka, mezi jehož neznámější hit patří singl Take Over the Control, na kterém spolupracoval se zpěvačkou Evou Simons. Další hvězdou je rovněž rodák z Nizozemí, DJ a producent Sydney Samson. Každý fanoušek elektra bude jistě znát jeho singl Riverside.

Posledním ze zveřejněných je DJ a producent Quintano, který také pochází ze země tulipánů. Ten není tolik známým, ale předpokládá se v jeho podání velké překvapení.


Napište komentář

Jaroslav Štěrba
O Jaroslav Štěrba 49 Článků
Jsem člověk, který má rád hudbu z jakékoliv stránky. Ale moje srdce táhne k elektronické hudbě, a to především k house. Prozatím jsem studentem České zemědělské univerzity. Nyní studuji inženýrský obor - Udržitelný rozvoj biosféry. Mezi mé koníčky patří Djing, hudba, tanec, kamarádi, volejbal, plavání.