Northlane opouští zakládající člen Alex Milovic

Northlane | Zdroj: killyourstereo.com

Baskytarista Alex Milovic, který stál u zrodu Northlane, se rozhodl skupinu opustit. Na blížící se Never Say Die Tour si tak musí metalcoreová parta najít náhradu.

Northlane se pohybují na hudební scéně už skoro deset let a za tu dobu museli několikrát měnit lineup. Nyní musí kapela nahradit dalšího zakládajícího člena, tentokrát baskytaristu Alexe Milovice. Northlane novinu oznámili skrze sociální sítě, kde uvádí i Milovicovo prohlášení. V něm baskytarista napsal, že je hrdý na to, čeho skupina dosáhla a přeje jim další úspěchy, ale sám se chce posunout do další kapitoly života, ve které Northlane nefigurují.

Kapela následně uklidnila fanoušky, kteří se strachovali o jejich účast na nadcházející Never Say Die TourNorthlane oznámili, že jejich plánovaná vystoupení zůstávají v platnosti, ale proběhnou samozřejmě s novým členem, který zatím není známý. Jedná se už o druhé odstoupení basáka z populárních kapel za tento týden, protože před pár dny oznámil odchod i baskytarista pop punkových Neck Deep.

Turné Never Say Die zasáhne 12. listopadu i do pražského Storm Clubu. Těšit se kromě Northlane můžete na Being As An OceanCasey nebo Polar. Lístky je možné zakoupit na webu Obscure.


Napište komentář

Václav Pilka
O Václav Pilka 275 Článků
Jsem absolvent literární tvorby a hudba je pro mě obrovská část života. Protože ale nikde nehraju, tak o ní alespoň píšu. Žánrově se skoro vůbec nevymezuju, takže mám rád třeba Enter Shikari, Architects, Charli XCX, Little Simz, Pussy Riot nebo The 1975. Vedu mimo jiné i portál o méně populárních interpretech justlisten.cz