Nová deska Simulation Theory od MUSE vyjde už v listopadu

Muse | Zdroj: Warner Music

Fanoušci britských MUSE se konečně dočkali. Kapela před pár dny ohlásila termín vydání desky a dočkáme se brzo i koncertních termínů.

MUSE vypustili do světa svůj pilotní single The Dark Side a k tomu zároveň zveřejnili i pár řádků o jejich nejnovější placce, která vyjde už za pár měsíců. V pořadí osmý řadový počin ponese jméno Simulation Theory a vyjde 9. listopadu. Tedy tři roky od jejich poměrně dobře přijatého alba Drones.

Novinka se skládá z jedenácti kousků. O vizuál samotné desky se postaral Kyle Lambert, který pracoval i na seriálu Stranger Things. Z dříve vydaných ochutnávek (Something Human, Thought Contagion a Dig Down) je jasně vidět, že se kapela snaží o elektroniku, ale zároveň pokračuje už v tom, co má ozkoušené a o moc více neexperimentuje.


Napište komentář

Karolína Kaufmann
O Karolína Kaufmann 361 Článků
Hudba je život! I po těch letech se jí nevzdávám ani teď, kdy už je v dosavadním životě těžší si na ni udělat pořádně čas a věnovat se jí. Miluju punkrock, rock (na tom jsem vyrostla), určité odnože metalu, ale stejně tak mám občas chuť na vážnou hudbu nebo ska. Prošla jsem přes iPunk.cz, MonsterMusic.cz, musicserver.cz a nyní jsem zpátky v Monsteru, který mi je nebližší.