Nové album rappera J. Colea klepe na dveře

J. Cole | Zdroj: facebook.com

J. Cole vypustil do světa dva nové singly The Climb Back a Lion King on Ice, kterými fanoušky připravuje na album The Fall Off. Poslechněte si čerstvé novinky.

O novém albu rapové stálice J. Colea se diskutuje již od dubna roku 2018, kdy vydal desku KOD. Poslední track na této nahrávce totiž nese název 1985 (Intro to “The Fall Off”). Hudební komunita tedy rychle začala spekulovat, zda tato píseň není přece jen místo finálním naopak úvodním singlem budoucí desky. Tento předpoklad rapper velice brzy označil za pravdivý.

Minulý týden J. Cole zveřejnil na stránce Players’ Tribune esej The Audacity, ve které se věnuje několika náročným obdobím ve svém životě a své neutichající povinnosti splnit všechny své cíle. Navíc osvětluje, že nadcházející album vyrostlo ze semínek, jež zasadily některé těžké události roku 2016.

Čtěte také: 7 hip-hopových projektů, které nám dala doba koronavirová

O den později vydal hned dva singly z očekávané nahrávky – Lion KIng on Ice a The Climb Back. Dodal však, že se na ní ještě musí chvíli pracovat. Již před nějakou dobou ale prozradil, že singly False Prophetseverybody dies, které vyšly v již zmíněném náročném roce, měly být původně součástí nadcházejícího alba, a je tedy pravděpodobné, že se na tracklistu objeví také.


Napište komentář

Kateřina Fuková
O Kateřina Fuková 351 Článků
Mám spoustu kamarádů, co sní o životě na pódiu, ať už chtějí hrát svoje písničky, nebo číst svou poezii. Já bych však nic nevyměnila za to být na té druhé straně, pod pódiem, nebo se sluchátky v uších, všemi smysly nasávajíc tu božskou atmosféru a to, že se o ty pocity pak mohu i s někým podělit, je tou nejsladší třešničkou na dortu.